Home

de interior Educația școlară Spune taekwondo moldova Explicit psihologie precedent

Un angajat al Sectorului Poliției de Frontieră a obținut cel de-al zecelea  titlu de Campion Național la Taekwondo - #diez
Un angajat al Sectorului Poliției de Frontieră a obținut cel de-al zecelea titlu de Campion Național la Taekwondo - #diez

Campionatul Republicii Moldova la Taekwon-Do ITF | Federația Națională de  Taekwon-do Contemporan
Campionatul Republicii Moldova la Taekwon-Do ITF | Federația Națională de Taekwon-do Contemporan

Doi moldoveni, medaliați la Competiția Internațională de Taekwondo G-1 Riga  Open – Ziarul de Gardă
Doi moldoveni, medaliați la Competiția Internațională de Taekwondo G-1 Riga Open – Ziarul de Gardă

Campionatul Moldovei la Taekwondo WTF și-a desemnat cei mai buni sportivi

Moldova a cucerit cinci medalii la turneul de taekwondo Israel Open G1 | IPN

Luptători de taekwondo din România și R. Moldova, medaliați la „Dracula  Open” ~ InfoPrut
Luptători de taekwondo din România și R. Moldova, medaliați la „Dracula Open” ~ InfoPrut

Federația Națională de Taekwon-do Contemporan

TV8.md - Argint pentru Moldova la taekwondo: Artiom Roșca aduce acasă  medalia după turneul de la Zagreb
TV8.md - Argint pentru Moldova la taekwondo: Artiom Roșca aduce acasă medalia după turneul de la Zagreb

Moldova Taekwon-Do ITF Union | Chisinau

Moldova, pe locul 3 la prestigiosul turneu internațional Taekwondo Multi  European Games 2023 | Unica.md
Moldova, pe locul 3 la prestigiosul turneu internațional Taekwondo Multi European Games 2023 | Unica.md

taekwondo WTF: UN PIC DE ISTORIE | BOVILINE.MD

Evoluție reușită la taekwondo - Gazeta de Chișinău

Artiom Roșca, luptător de taekwondo din Moldova, a cucerit medalia de bronz  la Campionatul European de Tineret de la Tallinn - #diez
Artiom Roșca, luptător de taekwondo din Moldova, a cucerit medalia de bronz la Campionatul European de Tineret de la Tallinn - #diez